בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

בין הזמנים

השעה שתיים בצהרי שישי, ערב ראש השנה והזמן עצר מלכת. זו נקודת הזמן בה התחלתי לחשוב על מושג הזמן ומשמעויותיו. קודם לכן, לא חשבתי שהזמן, יכולים להיות לו מופעים שונים כל כך, שאינו אחיד בתקופות שונות של ההסטוריה. אני לא מתכוונת לייצר כאן פוסט מדעי, אני מדברת על תחושות פרטיות בלבד. זמן אמת בשנים האחרונות שעט הזמן קדימה ולעתים קרובות נדמה היה כי הפך לישות משל עצמו שכולנו משועבדים אליו, שאנחנו רודפים אחרי המחוגים - למרות שאין היום צורך בהם. אנחנו - בעיקר מי מאיתנו שעברו את גיל חמישים, עדיין מדמיינים אותם, עדיין משלימים בדמיון מעגלים של חצאי יממות. לא תמיד חי האדם לצד שעון שמדד וקצב את זמנו. השעון המכני שהומצא רק במאה השלוש עשרה, ממש לא מזמן, היה המצאה ששינתה את ההסטוריה, כך טוען ד"ר יובל דרור בפודקא

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015