בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

מגילת סן-מיקלה

אכסל מונתה | הוצאת עם עובד | תרגם מאנגלית י. ל. ברוך חידש אמציה פורת ד"ר אכסל מונתה שלום, השנה היא שנת 2020, בה רוב העולם מוכה במחלה קשה ומסתורית שבוודאי תעניין אותך כרופא פורץ דרך, אבל אני כותבת אליך - הסופר שכתב את אחד הספרים המופלאים שנכתבו בעת החדשה. אולי גם קצת למי שחווה את המגיפה הקשה שתקפה את נאפולי בתקופתו והיה עד לכך שחלפה ועברה מהעולם - אולי כדי להתעודד ולצייר עבורנו אופק חיובי. בימינו כבר לא מקובל לכתוב מכתבים בני כמה עמודים, כאלה המנוסחים יפה ומספרים על הא ועל דא לצד דברים חשובים באמת. אפילו אימיילים – מכתבים הנשלחים וירטואלית, כבר אינם אופנתיים והפכו קצרים ורשמיים, לכן, כדי שאתה תוכל לקרוא, אני כותבת מכתב של ממש. אולי אפילו אקפל אותו למעטפה ואדביק בול. רוצה אני להאמין שבדרך מופל

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015