בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

ממה עשוי התפוח?

עמוס עוז, שירה חדד | הוצאת כתר אני תמיד חשבתי שהוא עשוי מזרעי תפוח אבל עמוס עוז יודע יותר טוב ומפרט: ממים, אדמה, שמש, עץ תפוחים וקצת זבל. כל המרכיבים חשובים - כל אחד לבד לא יכול ליצור תוצר מוגמר, אך מכולם ביחד התפוח יהיה תפוח. והספר – הוא יצירת אמנות ובה קיצור תולדות חייו של עוז כפי שהוא רואה אותם בסוף ימיו (כל זמן הקריאה תהיתי האם ידע שזה הסוף) ויש בו בספר הזה הרבה רוך של מי שיכול להסתכל אחורה במבט של בעל נסיון. מקריאת ביקורות על הספר הבנתי כי זהו סוג של מדריך למי שרוצים לכתוב וחשבתי שאני צריכה להמתין לעת בה אוכל להכיל הדרכה כזו. מנסיוני אני כבר יודעת שאני צריכה להיות מוכנה כדי שהדברים יפלו על האוזן הנכונה. אז חיכיתי, והעת הגיעה עתה והספר, למרות שמספר על מקורות ההשראה של עוז ועל האופן בו הו

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015