בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

גשרים, זכרונות

גם זכרונות זקוקים לפעמים לגשרים, על מנת להיות "כמו גשר על פני מים סוערים" אני מזמזמת לי את השיר הכל כך מרגש כבר כמה עשורים, של סיימון וגרפונקל, וחושבת, אולי בגלל שורת הפזמון החוזר, על פיסות זכרון שצצות ככה מדי פעם, מחפשות את המקום המתאים להן בפאזל הזכרונות הענק שלי. זוכרת בדיוק היכן שמעתי אותו לראשונה, והיכן למדתי בעל פה את המילים. בימים אלו מלאו חמש שנים להיות "אוספת אוצרות" - זמן מכובד בעיניי לכתיבת אסופת זכרונות. המים היו לעתים שלווים ולעיתים סוערים ולכבוד התאריך החלטתי לבדוק את משמעות המילה "זכרון" עבורי ואולי, את הקשר שלה לבלוג. היום, בעידן בו למילה "זכרון" יש משמעות חומרית, של תוספת נפח למחשב מצד אחד, או משהו אקראי שאלוהי הפייסבוק חושבים שצריך להעלות מתוך ארכיונו רק בגלל שקיבל מספיק סי

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015