בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

לתת יד - מחשבות על זיקנה

טיפים ותובנות למטפלים במטופלים סיעודיים החיים, מזמנים עצב ושמחה הכרוכים יחדיו. שלא נשמח מדי ושנדע שגם לעצב יש תכלית. כמעט שבע שנים ברצף טיפלנו באימותינו, בן זוגי ואני. תחילה הפכה אמי לסיעודית, אחרי שנפלה ושברה את עצם הירך. כמעט שלוש שנים שהתה במוסד סיעודי שיקומי עד שנפטרה. כחודש לאחר מכן נפלה חמותי ברחוב, שברה כמה עצמות ועצמאותה ניטלה ממנה באחת. מאז ועד יום מותה טופלה על ידי מטפלת זרה בביתה. לצערנו הרב בשנים האלה צברנו ידע ותובנות בעניין הזיקנה והייתי רוצה לשתף בהם, כי ידע כזה חשוב ביותר להתנהלות. אם אתם צעירים, והוריכם עדין גם, זו לא סיבה לעזוב את הפוסט, כי אתחיל בפואנטה שדורשת תכנון נכון שנים רבות לפני הגיל המתאים: הזיקנה יקרה מאוד! אוכלוסיית העולם מזדקנת. תוחלת החיים עולה אך לצערינו איכות

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015