בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

כפר סבא - עיר טובה

האם כפר סבא יכולה להיות מודל לעיר טובה לתושביה? קרוב לחודשיים אני יוצאת ערב ערב לצעידה שעורכת כשלושים דקות עד שעה בעיר מגורי, כפר סבא. כל יום אני בוחרת נתיב אחר שבדרך כלל עובר ברחובות שאינם מוכרים לי ממש, למרות כל השנים שאני גרה כאן. הרי ידוע, שכולנו מתנהלים פחות או יותר באותם רחובות ובאותם מסלולים ואיננו זזים ימינה או שמאלה ללא סיבה מיוחדת. אני רואה בפוסט הזה פרק ב', המשכו של הפוסט שכתבתי כאן לפני שנתיים. הפעם השארתי את המצלמה בבית וצילמתי רק בעזרת הסמארטפון. בפוסט הקודם התפעלתי מהעצים העתיקים הנטועים לאורך הרחובות. בזמן שחלף מאז כתיבתו היו כמה סערות חורף שהפילו לצערי הרב כמה מהם חלל ועדיין קשה לעבור בכפר סבא מבלי להתפעל מעציה העתיקים, המפוסלים, המשווים לה נופך רומנטי. בפעם הזו אני מתפעלת מ

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015