בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

מחשבות - על חלונות ראווה

מה יש בהם בחלונות ראווה שכל כך מרתק אותי? זו ודאי לא חווית הקנייה. קודם כל יש בהם הבטחה. אחר כך אני אוהבת את ההשתקפות. חלון ראווה מציג את הפנים והחוץ ביחד, בערבוב משונה ומעניין. תמיד מזכיר שהוא חלק ממשהו, שהוא מאפשר הצצה לתרבות המקומית, גם אם זו מנסה ליישר קו עם התרבות הכלל-עולמית. וגם – את החגיגה שהוא מייצר. חלונות ראווה מספרים סיפור ואני, שתמיד אוספת אוצרות שיהיו הבסיס לסיפורים שלי, מוצאת בחלונות ראווה סיפורים מן המוכן. רק להביט ולספר הלאה. הנה החלון הזה נראה כך בזכות מעצבת רבת דמיון והנה החלון האחר שבעל החנות הציב בו כמה פריטים, שהוא רוצה מאוד למכור. חלון ראווה הוא אמצעי לשיווק תוצרת החנות ומוצב בדרך כלל בפתח חנות. ככל שהחנות משגשגת יותר, כן יכולים הבעלים להרשות לעצמם עיצוב יותר מיוחד, לע

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015