• רבקה קופלר

שנה טובה!

אני תמיד אוהבת איחולי שנה טובה. מצידי כל יום יכולה להתחיל שנה חדשה. פעם היינו שולחים "שנות טובות" כאלה עם נצנצים שקנינו בדוכנים שהוקמו במיוחד לצורך העניין, או כאלה שהכנו לבד, עם לבבות נפתחים לחלון ובפנים היו מיטב האיחולים. אני לא בטוחה ששמרתי לי כאלה מאז, אז הכנתי "שנה טובה" שמתאימה לרוח הזמן:

שתהיה השנה הזו טובה ופורחת, בדיוק כמו פרחי המדבר לידם צמחתי, קטנים בדרך כלל, נחבאים או מוסווים אך כשמגלים אותם, הם מדיפי שמחה וצבעוניות.

שתהיה שנה מרובה בהפתעות קטנות וטובות, שייאספו ויתאגדו באגד גדול כמו הרותם מרובה הפרחים הקטנים הלבנים, המושלמים, שביחד מדיפים ריח עדין אך נוכח.

שהטוב יכה שורשים השנה, שישריש ויישאר לעד ולא יברח, שנראה בטובו גם הרבה זמן אחרי שיבוא ויתגלה - בדיוק כמו פרחי העדעד, שיש אומרים, נשארים לנצח.

שתהיה שנה זו יפה, שנוכל להתקשט בה בדיוק כמו שהתקשטנו כשהיינו ילדים בפרחי התכלת האלה שנהגנו להדביק לתנוכי האוזניים כאילו היו תכשיטים יקרי ערך. (עופרית הכף, זה שמם - כך למדתי עכשיו)

שלא ייחסר מאום השנה, לנו ולכל החוסים בצילנו, שתהיה שנה של פרנסה טובה, גדושה ומלאה כמו החוביזה - הצמח שצמח בפינות ילדותי, אהבתי את הפרח שלו היפה אבל את הפרי עוד יותר.

שנצא לטיולים, נהנה מטל הבוקר ומשקיעות מרהיבות, נגלה מקומות רחוקים כקרובים, נהנה מניחוח פרחים אחרים, ולפעמים הרחוקים האלה, כמו פרחי זיכריני, הכי יזכירו את הבית.

שנה טובה, בריאות טובה ושתמיד תאספו לכם אוצרות.
#אוספתאוצרות #פרחים #שנהטובה #געגוע

פוסטים אחרונים

הצג הכול

רומן היסטורי פרי עטי,
לקריאה חופשית, המתרחש במאה התשיעית לספירה

u05e0u05d9u05d5-u05d0u05d9u05e0u05d2u05d

​מפות שציירתי לפי מסלולי טיולים
שהם מסע בדרכים, Road Trip
ובהם סיורים מצולמים.

המלצת קריאה - שלוש יצירות במילאנו

החודש חלפו שלוש שנים לביקור שלנו במילאנו. בביקור הקצר הספקנו לבקר במעט מאוד מוזיאונים ובפוסט אני מספרת סיפורן של שלוש יצירות בשלושה מוזיאונים.

אוצרות אחרונים:

ארכיון אוצרות:

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015