בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

מילאנו - המלצות

כיצד מסכמים שלושה וחצי ימי טיול בעיר שההמלצה אליה, במקרה הטוב היא "בחצי יום חורשים אותה" ובמקרה אחר מעקמים פרצוף ואומרים שהיא משעממת? אני אספר על ההנאות, ועל כך שדרוש לי עוד שבוע לפחות למילאנו היפה. באותו טיול ראשון שלי לחו"ל, שאני מרבה לאזכר כאן לאחרונה, נסענו במיוחד מפריז למילאנו, רק כדי לראות את "הסעודה האחרונה" של לאונרדו דה וינצ'י. כיוון שהדרך היתה ארוכה ומייגעת, נשארנו ללון שם באותו לילה ולמחרת חיפשנו מה עוד אפשר לעשות בעיר הזו? מישלין הירוק שהדריך אותנו אז, שלח אותנו לראות את הדואומו מבחוץ ושלטים ברחבי העיר שלחו אותנו למבצר ספורצקו לראות את תערוכת המכונות, שבדיוק הקימו בעקבות השרטוטים של לאונרדו דה וינצ'י. אני זוכרת את ההתרגשות שלי נוכח הציור המתכלה והמתבלה וזוכרת את החפיר שלפני המצוד

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015