בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

טירול - הטירה מעל האגם

כשעמדתי במעבר ההרים פרנשטיין (Fernsteinsee) באוסטריה, ליד האגם שצבעו אזמרגד ומראהו חלק באותו יום כמראה, הרמתי את העיניים אל ראש הגבעה, לטירה שמזמן הפכה למלון ואז קרה הקסם, הבחנתי ברגע המיוחד שאני חווה, הרגע בו נולד הסיפור – "השביל העולה להר". פתחתי זום גדול במצלמה וכיוונתי אל הטירה, חלקה שרידים מן העבר הרחוק, חלקה מעבר קרוב יותר וחלק, ניתן לזהות כבנייה חדשה לחלוטין. התרכזתי באגפים העתיקים ודרך עיינית המצלמה יכולתי לראות ממש את שהתרחש בדימיוני: ראיתי את חדרי הטירה, את רהיטיה והקירות העבים שלה, דימיתי לראות דמויות ימי-ביניימיות כלואות רוב הזמן בעושרן, על ראש הגבעה, בלי יכולת ממשית לצאת ולרדת בשביל הצר אל האגם היפה, כל אימת שירצו, הן לא היו ממש שמחות. הדרך מרום הגבעה עליה עמדה הטירה אז כעכשיו,

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015