בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

אנדיימו

סיפור שהתרחש בריומג'ורה, צ'ינקוואטרה שאלה תמימה בקבוצת המטיילים הנפלאה טיולים בראש טוב אודות טיול בצ'ינקווטרה, האוויר הקריר של בוקר בחלוני והגעגועים לאחד הטיולים היפים שלנו החזירו אותי פתאום ליופי, לצבעוניות ולטעמים של מסלול אחד קטנטן בריומג'ורה. בואו איתי. "את רואה את המגדל עם השעון שם למעלה?" הוא שאל. כן, ברור. וצילמתי. מלמטה. כדי שאפשר יהיה אח”כ לראות בקצה העליון של התמונה עד כמה המגדל נמצא ברום הבתים היפים והצבעוניים, ובהחלט חשבתי להסתפק בזה. אין לי שום בעיה לשבת עכשיו שלוש שעות בקצה ההוא שלא נכנס לתמונה, ליד הים המדהים, ולהסתכל על גליו המתנפצים אל המזח. אבל הוא, איתגר את עצמו להגיע למגדל הזה. "איך יש לך כוח, אחרי שכבר שלושה ימים אנחנו מטפסים על מדרגות הכפרים המדהימים של הצ’ינקווטרה?" שא

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015