בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

ליון - שלושה ימים מאושרים

חמש שנים חלפו מאז הטיול הראשון שלנו בליון, שהיה אחד המוצלחים שבטיולים שלנו. התגעגענו לתחושה הטובה שהיתה לנו אז, לרחובות שהכרנו ברגליים, לשמחה של האנשים בתהלוכת אחד במאי. זה היה אז. חשבנו שחגיגות 14 ביולי יהיו דומות. הרכבת האחרונה שלקחה אותנו בלילה משדה התעופה סנט אקסופרי לתחנה המרכזית בליון, נסעה לאט בתוך שקט בלתי מוסבר. לפני דקות מועטות, כשהמטוס שלנו הגיע לשמי ליון, הפנה הטייס את תשומת ליבנו לזיקוקי הדינור על הקרקע. משונה לראות זיקוקים ממבט על, אין להם שום ייחוד וכשהגענו לקרקע לא היה להם כבר זכר. טיפ: טיסות טראנסאוויה ואיזיג'ט מגיעות בטיסה ישירה לליון הקיץ הזה לוהט באירופה. בחודש שלפני הנסיעה שלנו התהדרה ליון במעלות גבוהות משלנו. בטלוויזיה ראינו אנשים שמצננים עצמם במזרקות ואני רק רציתי להשא

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015