בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

ברייטון, ליהנות משמש אנגלית

יומיים בעיר הקייט בדרום אנגליה אתנחתא רומנטית. מה רומנטי בעיניי או מה לא? התשובה לשאלה הזו משתנה באופן תדיר, בד"כ בהתאם למצב הרוח או הנושא, אבל כשמדובר במקום רומנטי אליו אציע לנסוע לטייל, זו תמיד תהיה נסיעה אל העבר, אל סצינות מספרים או סרטים. ברייטון בדיוק עונה להגדרה למעלה. אני חוזרת ליומיים בברייטון, שהיו מרובי אוצרות. הטיול הזה היה חלק מטיול יותר ארוך בלונדון. ברייטון, שהיתה פעם עיר הקיט האנגלית האולטימטיבית – ים, חוף וימים נדיבים למדי של שמש בממלכה האפורה, נכנסה לליבי עוד בהיותי נערה. בעודני נערה, סדרות טלוויזיה אנגליות קישטו את חיינו. הן היו כמעט הדבר היחיד לצפות בהן בערוץ הממלכתי. רבות מהן הגיעו בשלב זה או אחר לצילום באותה טיילת עשויה עץ צבוע לבן על הים הסוער, נשים אצילות מסתובבות עליו

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015