בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

גינת בר

גינת בר | מאיר שלו | הוצאת עם עובד ציורים ורישומים – רפאלה שיר סיימתי לקרוא את הספר המופלא הזה, "גינת בר" של מאיר שלו, שהיה עבורי קריאה של קנאה, הנאה ולמידה אשר חוברים יחדיו. קנאה על הידע המופלג שלו בכל הקשור לטבע המקומי, הנאה מהפרקים שכאילו כתובים עבורי ממש (למשל בפרק "החתול קרמר" מספר שלו על חתולו האהוב אך מתאר ממש את ווילבור שהיה כלבי, כאילו הכירו ) ולמידה על שום שאף אחד מהפרקים לא דן בגינון בלבד. כל משפט וכל סיפור, יש בהם כפל משמעות אם לא יותר. צריך רק לקרוא לאט, לפתוח את כל הערוצים ולהתענג. אתחיל בצורתו הנאה של הספר. גודלו אינו דומה לגודל ספרים אחרים, דפיו הצהבהבים נעימים למגע, ואת המילים המשובחות מעטרים ציורי המים העדינים של רפאלה שיר, אחותו של הסופר, כך אני למדה מחיפוש ברשת. ספר כזה,

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015