בלוג טיולים, השראה וסיפורים

אוספת אוצרות הוא בלוג אחר בנוף הבלוגים העוסקים בתיירות: אני מספרת סיפורים קטנים שהם השראה לטיולים, להתבוננות וללמידה בשלבי התכנון, הטיול עצמו ולאחריו. הסיפורים שלי עוסקים באמנות, אוכל, נוסטלגיה שיכולה לגעת בכולם ובזכרונות אישיים, מלווים בטיפים מועילים ולינקים להעמקה. כמעט לכל הפוסטים אני מצרפת מפה שאני מציירת לבד.

כפר סבא, לוקחת בהליכה

סיפורים, לא תמיד יש להם התחלה ברורה ולא תמיד הסוף מפתיע. לפעמים הסיפורים הם המשך של הקודמים להם ולפעמים הם מה שקורה תוך כדי טיול פשוט שמחליף ספורט בצורת הליכה. אנשים סביבי התחילו לרוץ כדרך חיים, אפילו כותבים בלוגים יפים על ריצה (ענת שפירא לביא היא אמא רצה, ותמר ווינברג מה רצה מה?). המקסימום שאני יכולה לתרום למאמץ, זה לצאת להליכות. אני הולכת כי צריך, זה לא בהכרח ממלא אותי באושר, אז החלטתי לקחת איתי את המצלמה כבת לוויה, כשאני מנחמת את עצמי שמשקלה (1,200 ק"ג) מוסיף ערך לפעילות הגופנית המועטה שלי וכך, רק בגללה אני מגלה עוד ועוד אוצרות. אני הולכת ברחובות עיר מגורי כפר סבא, שאיננה עיר תיירותית ולכאורה אין בה שום דבר שיכול לעניין תיירים. אני חוצה שביל ועוד אחד ולמרות כל השנים שאני גרה כאן, אני מופת

איך להתמצא באוספת אוצרות:

פרקי הבלוג:

הבלוג עוסק בנושאים מגוונים – טיולים, אוכל, סקירות ספרים שאהבתי, אמנות ועוד נושאים מגוונים.

לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד הראשי של הבלוג, בו תוכלו לנווט לפי קטגוריות, לפי חיפוש בקוביית החיפוש לפי מילות מפתח
או בלחיצה על לשונית האינדקס שתוביל לעמוד המסודר לפי ארצות ונושאים לפי א'-ב'.

השביל העולה להר:
רומן היסטורי פרי עטי המתפרסם רק כאן. לחיצה על הלשונית בסרגל העליון תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל פרקי הסיפור. תיהנו ואל תשכחו לספר לי רשמים בסוף.


מסלולים:
Road trips - מסלולי טיול מצולמים על מפה שאני מציירת עבורכם. לחיצה על הלשונית בסרגל למעלה תוביל לעמוד ממנו אפשר לנווט לכל המסלולים.

  • fcebook
  • Pinterest
  • Instagram

© כל הזכויות שמורות לרבקה קופלר 2015